STK Clinique: Proje Yönetimi Eğitim Programı

Ekran-Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1-5.png
Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES) tarafından yürütülen STK Clinique eğitimleri ‘Proje Yönetimi’ ile devam ediyor. Eğitim, 26 Şubat 2019 tarihinde verilecek.

Eğitimi; Proje Evi Yönetim Kurulu Başkanı Ceren Uzel ve Çevre Mühendisi ve Atık Yönetim Uzmanı Zeynep Boratav yönetecek. Program, örnek bir proje üzerinden proje bileşenlerinin tanımlanması ile başlayacak. Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı ile devam edecek eğitim, proje yazımında ortaya çıkan sorunlar ve bu sorunları giderme yöntemleri sona erecek.  

STK Clinique, STK çalışanları, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bilgi ve becerilerini güçlendirmeyi hedefliyor ve bu grupların katılımını teşvik ediyor. ‘STK’lar için Etkin Medya İlişkileri’ eğitimi, Kadir Has Üniversitesi Araştırma Merkezleri Binası’nda verilecek. Bu, 20. STK Clinique eğitimi olacak.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend