Hrant Dink Vakfı Sınırları Aşıyoruz Programı İçin Çağrı

hrant-dink-s%C4%B1n%C4%B1rlar%C4%B1-as%CC%A7ma.jpg
Türkiye-Ermenistan Programı kapsamındaki çalışmalar, iki ülke arasında kişiler ve kurumların doğrudan temaslarını ve hareketliliği artırmayı, çeşitli alanlarda iş birliklerini teşvik etmeyi ve mevcut ilişkilerin daha ileri noktalara taşınması için inisiyatifler oluşturmayı amaçlar.

Hrant Dink Vakfı, Gümrü Gençlik Girişim Merkezi iş birliği ve Birleşik Krallık Hükümeti Çatışma, İstikrar, Güvenlik Fonu desteği ile Ekim 2017’den bu yana yürüttüğü ‘Sınırları Aşıyoruz: Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu, Diyalog Grupları ve Burs Programı’nın değerlendirmesini üstlenmek üzere bir değerlendirme danışmanı arayışı içindedir. Değerlendirici Hrant Dink Vakfı tarafından görevlendirilecektir.

Hrant Dink Vakfı, siyasi gelişmelerden bağımsız, sivil toplumla iş birliği içinde, iki ülke arasında her alanda doğrudan teması teşvik etmektedir. Türkiye-Ermenistan Programı kapsamındaki çalışmalar, iki ülke arasında kişiler ve kurumların doğrudan temaslarını ve hareketliliği artırmayı, çeşitli alanlarda iş birliklerini teşvik etmeyi ve mevcut ilişkilerin daha ileri noktalara taşınması için inisiyatifler oluşturmayı amaçlar.

Ayrıntılı tüm bilgilere ve metnin tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend