Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’ndan Dayanışma Konseri

48350209_2206672842716611_7879731495856766976_n.jpg
Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kadınların yaşam hakkını savunmak için dayanışma konseri düzenliyor.

3 Ocak Perşembe Günü saat 21.00’de Kadıköy Sahne’de gerçekleşecek dayanışma konserinde yedi sanatçı yer alacak. Bu isimler Can Güngör, Deniz Tekin, Kalben, Melis Danişmend, Nilipek, Özge Fışkın ve Pinhani.

Platformdan yapılan açıklamada şöyle dendi. “Aldığınız her bilet ile; kadınlar için başta yaşam hakkı olmak üzere her türlü hak ihlaline karşı Türkiye’nin dört bir yanında çalışma yürüten Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun mücadelesine destek olacaksınız.”

Konserle ilgili bilgilere  buradan  ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Diken

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!