KA.DER Ön Muhasebe Sorumlusu Arıyor

Kadin_Adaylari_Destekleme_Dernegi_Logo-1280x716.jpg
KA.DER Genel Yönetim Kurulu’na bağlı olarak İstanbul’daki Genel Merkez ofisinde çalışacak olan Ön Muhasebe Sorumlusu arıyor.

Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER), kadınların her alanda eşit olarak temsil edilmelerini savunan bir kadın örgütüdür. Türkiye’de kadınlar, farklı sosyal alanlarda varlıklarını kanıtladıkları halde üst düzey yönetimlerde, özellikle de siyasette, eşit temsilden hala çok uzak bir konumdadırlar.  Bu eşitsizliği gidermek, tüm yurttaşların kararlara katılımını sağlamak, kadın deneyimi ve çözüm üretme yeteneğini sosyal ve siyasal alanlara kazandırmak amacıyla Mart 1997’de kurulan KA.DER, seçimle ve atamayla gelinen tüm karar organlarındaki kadın temsil oranlarını yükseltmek için çalışır. KA.DER bu hedeflere ulaşabilmek için lobi, savunu, kampanya, örgütlenme, dayanışma ve eğitim çalışmaları yürütür.

Çalışma alanı ve sorumluluklar aşağıdaki gibidir:

İşin Tanımı:

  • Muhasebe kayıtlarının günlük olarak tutulması
  • Fiş/faturaların Micro muhasebe programına günlük girişlerinin yapılıp, raporlama yapılması
  • Derneğin bütçe ve finansman süreçlerinin yönetimi ve denetimi için gerekli raporların, mali tabloların ve dokümanların hazırlanmasına destek verilmesi
  • SGK işlemlerinin yapılması ve düzenli takip edilmesi

Adaylarda Aranan Öncelikli Nitelikler:

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (iktisadi ve idari bilimler vs.)
  • En az 3 yıl ön muhasebe deneyimi olan
  • Orta derecede İngilizce bilen
  • İnternet ve ofis programlarını kullanabilen
  • İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın

Başvuru Süreci:

İlgilenen adayların Türkçe özgeçmişlerini ve niyet mektuplarını 31 Aralık 2018 saat 17.00’ye kadar “Ön Muhasebe Sorumlusu” başlığı ile kader@ka-der.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Sadece ön elemeyi geçen adaylar ile iletişime geçilecektir.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend