Nirengi Derneği’nden Gönüllü Çağrısı

gonullu-duyurusu-nirengi-logo.png
Nirengi Derneği, Pozitif Gençlik Gelişimi eğitim programında gönüllü olarak destek verecek ekip arkadaşı arıyor.

Nirengi Derneği İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında Sabancı Vakfı desteğiyle Çok Geç Olmadan İstanbul projesi kapsamında öğretmenlere, velilere ve destek personeline yönelik “Okul Temelli Pozitif Gençlik Gelişimi” eğitimleri düzenliyor.

Pozitif Gençlik Gelişimi eğitim programında gönüllü olarak bir yandan ekibe aşağıda listelenen alanlarda destek verip bir yandan eğitimi dinleme fırsatından yararlanmak isterseniz 10 Aralık 2018 saat 10:00’a kadar başvurunuzu https://goo.gl/forms/XuCsi8Hm9U7hXD3f1  adresindeki başvuru formunu doldurarak iletebilirsiniz.

Okul Temelli Pozitif Gençlik Gelişimi eğitimlerini Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Esenler, Zeytinburnu, Eyüpsultan ve Fatih ilçelerindeki okullarda gerçekleştiriyoruz. Eğitim tarihlerini başvuru formunda bulabilirsiniz.

PGG Gönüllü Görevleri:

  • Katılımcıların kayıt masasında imzalarının alınması
  • Eğitim malzemelerinin salona taşınmasına, eğitim salonunun hazırlanmasına destek olmak, (roll-up, eğitim el kitapları, ikramlar vb.)
  • Eğitimlerin bant kaydına alınmasına destek olmak ve iş takibi,
  • Konuşmacılara mikrofon desteği verilmesi,
  • Bilgisayarların kurulması, sunum akışı takibi,
  • Eğitim fotoğraflarının ve kısa videolarının çekilmesi,
  • Atölyelerde malzemelerin sağlanması ve takibi,
  • Değerlendirme formlarının katılımcılara dağıtımı ve toplanması
  • Değerlendirme formlarının ve katılımcı listesinin bilgisayar ortamına aktarılması

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend