Pembe Hayat ve SPoD İle Sinemada Trans Temsili

1542889953a621.jpg
Pembe Hayat ve SPoD’un 20 Kasım etkinlikleri kapsamında 23 Kasım Cuma günü sinemada trans temsili konuşulacak.

Pembe Hayat ve Sosyal Politikalar Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin (SPoD) bu yıl birlikte düzenleyeceği 20 Kasım Nefret Suçu Mağduru Transları Anma Haftası Etkinlikleri’nin programı açıklandı.

23-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul Hrant Dink Vakfı’nda gerçekleşecek etkinlikler KuirFest ortaklığı ile düzenlenecek olan “Her Story” filminin gösterimi ile başlayacak. İki gün sürecek olan etkinlikleri panel ve söyleşiler takip ediyor.

Etkinliklerin açılış paneli 23 Kasım saat 14.00’de “Sinemada Trans Temsili” üzerine olacak. Panelde ödüllü sanatçı Ayta Sözeri ve Pembe Hayat Kuirfest Direktörü Esra Özban konuşacak.

Kaynak: Pembe Hayat

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend