Sınır Tanımayan Doktorlar Brand Week İstanbul’da

unnamed-1.png
Sınır Tanımayan Doktorlar İspanya Başkanı David Noguera, 8 Kasım Perşembe günü saat 10:00’da Brand Week İstanbul etkinliğinin “Sınır Tanımayan Doktorlar’dan İlham Veren Hikâyeler” başlıklı oturumunda konuşmacı olacak.

1 Kasım 2018, İstanbul – Uluslararası tıbbi insani yardım kuruluşu Sınır Tanımayan Doktorlar (MSF), İspanya Başkanı David Noguera’nın katılımıyla, bu yıl “Sınır Tanımayan Fikirler” temasıyla 5-9 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan iletişim, pazarlama ve yaratıcılık dünyası etkinliği Brand Week İstanbul’da olacak.

Noguera savaş, salgın hastalık ve doğal afet kaynaklı insani krizlerin can almaya devam ettiği ve milyonlarca insanın en temel hizmetlere erişemediği coğrafyalarda, yenilikçi teknolojilerin ve ihtiyaçlara adapte edilen yaratıcı çözümlerin, sağlık hizmetlerinden mahrum kalan insanlara nitelikli tıbbi bakım ve insani yardım sağlama konusunda MSF’nin çalışmalarına nasıl yön verdiğini ele alacak.

Noguera ayrıca, gittikçe karmaşıklaşan ve daha geniş ölçekli hale gelen insani krizlerin gölgesinde MSF’nin tanıklık ettiği umut veren insan hikâyelerini ve MSF’nin tıbbi yardım alanındaki ilham verici girişimlerini aktaracak.

25 dakikalık oturum, Yaratıcılık & Sevilen Markalar Günü (Creativity & Lovemarks Day) programı kapsamında Zorlu PSM’deki “Inspiration Hall” salonunda gerçekleşecek.

Etkinlik boyunca Noguera’ya, teletıptan üç boyutlu yazıcılara kadar farklı teknolojileri tıbbi insani yardım ihtiyaçları doğrultusunda değerlendiren ve pek çok yenilikçi projeyi hayata geçiren Barselona’daki MSF İnovasyon ve Dönüşüm Birimi’nin Lideri Silvia Moriana da eşlik edecek.

Brand Week İstanbul ve MSF oturumu hakkında ayrıntılı bilgi için bu bağlantıyı tıklayabilir, www.brandweekistanbul.com adresini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend