AÇEV’den #babayım Kampanyası

acev_babayim_siviltoplumla-1.png
Babaların erken yaşlardan itibaren çocuklarının bakım ve gelişiminde sorumluluk alması, çocuklarıyla iletişimlerinin artması, ülkemizde ilgili babalık davranışlarının benimsenmesi ve yaygınlaşması için “İlk İş Babalık” diyerek 1 yıl önce yola çıkan Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), şimdi de #babayım diyor.

Şiddetin her türlüsüne karşı olan, çocuğunu incitmeyen, onun okul çantasını ve yemeğini hazırlayan, ona kahraman yerine iyi örnek olmak isteyen babaların sayısının artması için kampanya başlatan AÇEV, evinde şiddet yerine şefkat olan, sevgi olan, eşitlik olan çocuğun, daha sağlıklı büyüyeceğine, kendine güvenen bir birey olacağına inanıyor.

Kampanyaya destek olmak isterseniz bu filmi #babayım ve #ilkişbabalık etiketleri ile paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend