“Siyasette LGBTİ+ Görünürlüğü İçin Lobicilik Ve Kampanya Yönetimi” Kampı Başvuruya Açıldı

sod-siyasi-katilim.jpg
SPoD, “Siyasette LGBTİ+ Görünürlüğü için Lobicilik ve Kampanya Yönetimi” eğitim kampı düzenliyor.

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD), 17-18 Kasım tarihlerinde İstanbul’da “Siyasette LGBTİ+ Görünürlüğü için Lobicilik ve Kampanya Yönetimi” eğitim kampı düzenliyor.

SPoD, 2012 yılından bugüne “Siyasi Katılım” alanında sürdürdüğü çalışmaların (LGBTİ+ Siyasi Temsil ve Katılım Platformu, Yerel Seçimler Kampanyası, Mecliste LGBTİ+ Kampanyası, LGBTİ+ Dostu Belediyecilik Protokolü) devamı niteliğinde olan “Siyasette LGBTİ+ Görünürlüğü için Lobicilik ve Kampanya Yönetimi” eğitimi ile yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde  LGBTİ+ kapsayıcı politikaların geliştirilmesini, LGBTİ+’ların açık kimlikleriyle, seçilebilir yerlerden aday olmalarına ve seçilmelerine destek olmayı, bu alanda gerekli kamuoyu gücünü harekete geçirmeyi hedefliyor.

Nasıl başvurabilirim?

Kayıt formuna buradan ulaşarak, 15 Ekim 2018, 17:00’a kadar başvurabilirsiniz. Başvuruyla ilgili ayrıntılı bilgi için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

SPoD; taslak programı, toplantı salonu ve konaklamayla ilgili bilgileri, katılımcılar belirlendikten sonra paylaşacak.

Kaynak: Kaos GL

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend