Enerji Sohbetlerine Davetlisiniz

2018-09-27_1616.png
CESD Merkezi (Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma AUM) tarafından düzenlenen “Energy Talks-Enerji Sohbetleri” başlıklı dizide, enerji ve sürdürülebilir kalkınma alanlarında deneyimli kişiler konuk olarak çağırılıyor, onların bulundukları konumlara hangi aşamaları kat ederek geldikleri ve enerjiyle ilgili  görüşleri üzerinde sohbet ediliyor. Etkinliğimiz sonunda ise katılımcılara sertifika veriliyor.

Dizinin beşincisinde, 4 Ekim 2018 Perşembe günü saat 14.00-15.00’te Kadir Has Üniversitesi Galata Salonu’nda Dr.Tuğba Ağaçayak konuk edilecektir. Sayın Ağaçayak, TEMA Vakfı’nda proje koordinatörlüğü görevinde bulunuyor. 

İlgilenen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sertifikaların hazırlanabilmesi için lütfen katılımınızı bildirin.

Kayıt için: Hazal Mengi Dinçer – hazal.mengi@khas.edu.tr T: 0212 533 65 32/ 4944

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!