Yerel Ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı

2018-08-16_1310.png
Sizinle 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında Hüsnü M. Özyeğin Vakfı ve Özyeğin Üniversitesi işbirliğinde düzenlenecek olan “Yerel ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı”nın duyurusunu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu yıl 5’incisini düzenleyeceğimiz Sertifika Programı, yerel ürünlerin markalaşma stratejilerinin oluşturulması ve yönetilmesinden, kalkınma programlarının etki değerlendirmesi ölçümlemelerine dek kapsamlı bir içeriğe sahip. Alanında yetkin akademisyenler tarafından verilecek derslerin dışında, program “Yerel Ürünlerin Markalaşma Stratejileri ve Deneyimleri” paneline ve “Kooperatifçilikte Kamunun Sorumluluğu, Rolü ve Sınırları – Araç Seti Oluşturma” atölye çalışmasına ev sahipliği yapacak. Bursa gezisi de, katılımcılara örnek çalışmaları yerinde gözlemlemek için olanak sağlamış olacak.

Program sonunda katılımcılar Özyeğin Üniversitesi Yerel ve Kırsal Kalkınma Uzmanlık Eğitimi Sertifikası’nı almaya hak kazanacaklardır.

Sertifika programını kurumunuzun çalışanları için değerlendirmeyi düşünürseniz son başvuru 31 Ağustos 2018 Cuma günüdür.

Sorularınız için murat.bayramoglu@hmov.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!