Toplum Gönüllüleri Vakfı Saha Staj Programı

Toplum-G%C3%B6n%C3%BCll%C3%BCleri-Vakf%C4%B1.jpg
Katılımcılarının gençlik çalışmasına dair hem teorik hem pratik bilgi edinecekleri, hem de birebir saha ile çalışma deneyimi edinecekleri bir süreç olan programın katılımcı çağrısı açıldı.

Toplum Gönüllüleri Vakfı Saha Departmanı bünyesinde İzmir, Diyarbakır, Ankara ve İstanbul ofislerine bağlı olarak faaliyet gösterecek, TOG gençlik topluluklarının/ kulüplerinin/ gruplarının tüm süreçlerinin takibi, faaliyetlerinin güçlendirilmesinde rol alacak gençler aranıyor.

Program katılımcısı adaylarının  27 Temmuz 2018 Cuma, saat 18.00’e kadar başvurunu formunu doldurmalarını bekliyoruz.

Başvurular değerlendirildikten sonra ön eleme gerçekleştirilecek, ön eleme sonrası adaylar ile yüz yüze görüşmeler yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Özellikler:

– 18 – 29 yaş arasında olmak,

-Üniversite öğrencisi veya mezunu olmak,

– Sivil toplum deneyimi (tercih nedenidir),

– Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ofisinin olduğu illerde (İzmir, Diyarbakır, Ankara, İstanbul) ikamet ediyor olmak (tercih nedenidir).

Program Kapsamı ve katılımcılardan beklenenlerle ilgili sıkça sorulan sorular dokümanını dikkatle okuyunuz.

Başvuru Formu: https://tr.surveymonkey.com/r/sahasj19

Sıkça sorulan sorulara linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend