Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu’ndan ‘Diseksiyon’ Sergisi

sergi.jpg
Tüm hayvanların yaşam hakkını savunan İstanbul merkezli bağımsız bir vegan aktivist grup olan Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu, Hayvan Özgürlüğü Etkinlikleri Dizisi’ni hayata geçiriyor.

Bu dizinin amacı, vegan yaşam ve hayvan özgürlüğünü çalışmalarında konu alan, insanların hayvanlarla ilişkilerini yeniden değerlendirmesini hedefleyen sanatçılara destek olmak ve sanatın farklı bir boyutta algılanmasını sağlamak.

Bu kapsamda ilk etkinlik, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü öğrencisi Ahmet Refik Bıçkıcı’nın “Diseksiyon” başlıklı sergisi olacak.

Hayvanlar içinde en çok ötekileştirilen balıkları konu alan sergi, izleyiciyi balıkla insan ilişkisini sorgulamaya yöneltmeyi hedefliyor.

Açılış kokteyli 1 Temmuz 2018 Pazar günü 17:00’da Moda Galeri Pasaj’da.

Adres: Bahariye Cad. Şair Latifi Sok. No: 2/A Moda

Etkinlik detayına ulaşmak için tıklayın

Kaynak: Yeşil Gazete

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend