Sürdürülebilirlik Adımları/Impact Hub Ortaklığıyla Impact Journalism Day

unnamed-2.jpg
Fransız etki iletişimi platformu Sparknews ve Impact Hub Global ortaklığında farklı ülkelerde gerçekleştirilen Impact Journalism Day, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve var olan çözümler konusunda farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Her sene dünyanın en prestijli 50 medya kurumu, dünyayı daha yaşanılabilir kılmak için çalışan kişilerin hikayelerini duyurmak için güçlerini birleştiriyor.

Biz de 21 Haziran saat 19:00’da Türkiye’nin etki hikayelerini dinlemek üzere Impact Hub İstanbul’da bir araya geliyoruz. Türk sosyal etki ekosisteminin başlıca aktörlerini basınla buluşturma amacıyla gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte, “Türkiye’de Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin Geleceği: Türkiye’den Örnekler” ve ”Hedefler için Ortaklık” temalı iki panel yer alacak.

“Türkiye’de Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin Geleceği: Türkiye’den Örnekler” 
Faik Uyanık, UNDP
Gözde Şekercioğlu, Önemsiyoruz
Gökmen Güven, Fazla Gıda
İlker Elal, Minorpreneurs

“Hedefler için Ortaklık”
Semih Boyacı, Impact Hub Istanbul
Emrah Kurum, Sürdürülebilirlik Adımları
Eren Öztürk, S360
Serra Titiz, Mikado Consulting
Mehmet Ali Çalışkan, YADA Vakfı

Tarih:   21 Haziran 2018, Perşembe
Saat:    19
Yer:     Impact Hub
Adres:  Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No. 21 4. Levent Sanayi, 34418 Kağıthane/İstanbul

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend