Sinema Televizyon Sendikası Koordinatör Arıyor

RvjYOKoG_400x400.jpg
Üç yıl içinde sinema, dizi ve reklam sektörünün en hızlı büyüyen sivil toplum örgütü olan Sinema Televizyon Sendikası, projelerini ve faaliyetlerini koordine edecek çalışma arkadaşı arıyor. 

Üniversite mezunu, tercihen sivil toplum tecrübesi olan, yabancı dil bilen, Microsoft Office programlarına hakim, işine karşı gerekli dikkati ve özeni gösteren, sektör hakkında belirli bir bilgiye sahip ve sivil toplumculuktan heyecan duyan adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

Son başvuru tarihi: 24 Haziran 2018, saat: 18:00

Başvurucuların info@sinematvsendikası.org adresine ‘Başvuru: Koordinatör’ başlığı ile özgeçmişlerini mail atmaları rica olunur.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend