2018 Şeffaflık Yaz Okulu İçin Başvurular Açıldı

yazokulu2018-768x7681.png
Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin iyi yönetişim ilkelerini tüm boyutlarıyla ele alarak üniversite öğrencilerinde şeffaflık, hesap verebilirlik ve yolsuzlukla mücadele konularında farkındalık yaratmayı amaçladığı Şeffaflık Yaz Okulu’na başvurular açıldı.

1-8 Ağustos 208 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan okul, Sabancı Üniversitesi ev sahipliğinde Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsü‘nde gerçekleşecek.

Yaz Okulu’nda Türkiye’nin farklı şehirlerinden ve farklı disiplinlerden 40 üniversite öğrencisine 1 hafta boyunca yolsuzlukla mücadele ilkeleri, hesap verebilirlik, şeffaflık gibi alanlarda dersler ve ders dışı etkinliklere katılma imkanı sunulacak.  Başvuru için üniversite öğrencisi  olma şartı aranırken, katılımcı üniversite öğrencilerinin ulaşım, yiyecek ve şehirdışından katılması durumunda konaklama masrafları program kapsamında ücretsiz olarak karşılanacak.

Son Başvuru: 5 Temmuz 2018

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Kaynak: STGM

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend