Güzel Ordu Derneği’nden Çocuk Hakları Temalı Yarışma

guzel-ordu.jpg
Sosyal sorumluluk, sosyal girişimcilik ve kültür-sanat alanlarında çalışma yürüten Güzel Ordu Derneği kısa film, fotoğraf ve öykü dallarında yarışma düzenliyor.

Yarışmanın teması çocuk hakları olurken, başvurmak isteyenler için son başvuru tarihi 2 Eylül 2018.

Dernek, kısa film yarışmasında genç ve yetişkinlerin kurmaca, belgesel, deneysel ve animasyon niteliğindeki çalışmalarını desteklemeyi ve geleceğin sinemacıları olacak yeteneklerin keşfedilmesini hedefliyor. Öykü yarışmasında insana, topluma yeni bir bakış ve yorumla yazmaya yönelen, yazmayı kendine uğraş edinenlerin çalışmalarını desteklemeyi hedefleyen Derneğin fotoğraf yarışma dalına ise amatör veya profesyonel fotoğrafçılar başvurabilecek.

Yarışma şartnamesi, jüri bilgileri ve başvuru formu için lütfen tıklayınız.

Kaynak: STGM

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend