İklim Okulu ve Çevre Şenliği 4-5 Haziran’da İzmir’de

4-haziran1.png
Yeşil Düşünce Derneği ve Bornova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen İklim Okulu 4-5 Haziran’da İzmir’de düzenlenecek.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan okulun bu seneki programı ‘Yenilenebilir Enerji’ başlığıyla gerçekleşecek. Bornova’da Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan İklim Okulu’nda yer almak isteyenler için kayıt yaptırmak zorunlu. 4 Haziran’da düzenlenecek olan “İklim Okulu Yenilenebilir Enerji Eğitimi” ile 5 Haziran’da düzenlenecek olan “Yerelde Güneş Kampanyası ve Aktivizmi” atölyelerine katılım ise 25’er kişi ile sınırlı.

4 Haziran İklim Okulu Yenilenebilir Enerji Eğitimi’ne kayıt olmak için buraya tıklayın.

5 Haziran Yerelde Güneş Kampanyası ve Aktivizmi Atölyesine kayıt olmak için buraya tıklayın.

Detaylı program ve etkinlik detayları için lütfen tıklayınız.

Kaynak: STGM

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!