Gazeteciler için Yeni Medya Atölyesi

gazeteciler_yenimedya.jpg
IPS İletişim Vakfı/Bağımsız İletişim Ağı’nın düzenlediği “Gazeteciler için Yeni Medya Atölyesi”ne başvurular 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 17:00’de sona eriyor.

IPS İletişim Vakfı/Bağımsız İletişim Ağı’nın düzenlediği “Gazeteciler için Yeni Medya Atölyesi”ne başvurular 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 17:00’de sona eriyor.Çalışan veya işsiz bırakılmış bir gazetecilerin ya da iletişim fakültelerinin gazetecilik, radyo ve televizyon bölümlerinden birinde öğrenci olanların katılım gösterebileceği atölye 7-14 Haziran günleri arasında gerçekleştirilecek.  Program kapsamında “Gazetecilik, Habercilik Anlayışı, Toplumsal Cinsiyet Odaklı Habercilik, Barış Gazeteciliği, Habercilikte Yeni Medya, Gazetecilik için Dijital Araçlar, Dijital Güvenlik, Haber Fotoğrafçılığı” gibi konularda atölyeler yer alıyor.

Atölyeler 7-14 Haziran 2018 günlerinde (Pazar günü hariç) 09.30- 17.30 saatleri arasında İstanbul’da AtölyeBİA’da gerçekleştirilecek. Programa katılım 20 kişi ile sınırlı olurken, İstanbul dışından da sınırlı sayıda katılımcı kabul ediliyor. İstanbul dışından gelecek olan katılımcıların yol ve konaklama masrafları bianet tarafından karşılanacak.  Başvuru yapmak isteyen adayların “Gazeteciler için Yeni Medya Atölyesi” başlıklı bir maille atolyebia@bianet.org adresine gönderebilirler.

Başvuru formunu indirmek için tıklayın.

Kaynak: ab-ilan

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!