Evsizlere Yemek Dağıtımı Etkinliği Gönüllülerini Bekliyor

1-1-1024x683.jpg
Çorbada Tuzun Olsun Derneği‘nin amacı, evsiz insanlar hakkında toplumda farkındalık oluşturmak ve evsiz dostlarımızın topluma geri kazandırılmasına yardımcı olmaktır.

Beyoğlu bölgesinde yaklaşık 3 seneyi aşkın süredir her akşam sokakta yaşayan, evsiz dostlarımıza gönüllüler desteği ile yemek dağıtımı yapıyorlar.

Her akşam saat 18.30’da Cihangir Mahallesi Başkurt Sokak No:14/A Cihangir/Beyoğlu adresinde toplanıp, dağıtım ile ilgili genel bilgilendirmelerimizi size aktardıktan sonra dağıtım rotalarına doğru yola çıkıyorlar.

Yemek dağıtımı yaklaşık 1,5 saat sürüyor ve dağıtılan yemeklerle günde ortalama 250-300 evsiz dostumuza ulaşıyorlar. Bu akşamki dağıtımlarında gönüllü eksiği var, sen de gelip Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile tanışabilir, çalışmalarına destek verebilirsin.

Detaylı bilgi almak istersen saat 11.00-19.00 saatleri arasında 0212 243 36 11 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsin.

Çorbada Tuzun Olsun Derneği

Kaynak: Sivilalan

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend