Medya Okulu Kocaeli’ye Geliyor

kmedya.jpg
Kaos GL Medya Okulu, 26 Mayıs’ta Kocaeli’de yapılacak. Başvurmak için son tarih 24 Mayıs!

Kaos GL Derneği’nin, internet gazetesi KaosGL.org ve Kaos GL Dergisi gönüllü muhabir ve yazar ağını güçlendirmek, LGBTİ+’ları kendi hikayelerini yazmaya teşvik etmek, hak temelli haberciliği yaygınlaştırmak için düzenlediği Medya Okulu, Kocaeli’ye gidiyor.

Kocaeli Medya Okulu, Kocaeli LGBTİ İnisiyatifi’nin ev sahipliğinde 26 Mayıs’ta yapılacak. Okul’un ilk bölümünde 2017 Medya İzleme Raporu aktarılacak. İkinci bölümde ise haber yazım teknikleri ve hak temelli habercilik eğitimi yapılacak.

26 Mayıs’taki etkinliğe katılmak için 24 Mayıs’a kadar aşağıdaki başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Etkinliğin mekan ve saat bilgileri katılımcılara mail yoluyla bildirilecek.

Başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Kaynak: KaosGL

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!