A.J. Muste Hafıza Enstitüsü Fon Başvuruları Açıldı

a.j.muste_.jpg
Dünyanın dört bir yanındaki tabandan gelen aktivist projeleri destekleyen, küçük bütçeli ve merkezi fon kaynaklarına erişimi az olanlara önceliğin verildiği “Sosyal Adalet Fonu” için başvurular başladı.

A.J. Muste Hafıza Enstitüsü’nün yeni fonu için son başvuru tarihi 9 Temmuz 2018.

 

Muste Enstitüsü Sosyal Adalet Fonu’nun öncelikli olarak desteklediği başlıklar şöyle:

– Tabandan aktivizm ve örgütlenme,

–  Farklılığa açık, temsiliyet ve demokratik lider yapılarına sahip gruplar,

– Çalışmalarını yürütmek için çeşitli kaynaklardan destek alan ancak kapasite inşa etmek için ek desteğe ihtiyaç duyan gruplar.

Fona başvuru iki adımda gerçekleştirilecek. İlk adımda ön başvuru yapılırken, birinci aşamayı geçenler için tam başvuru süreci başlatılacak.  Başvuru sahiplerine yaklaşık üç hafta sonra ön başvuru sonuçları iletilirken, ek materyal sunmak için ise iki haftalık bir zaman dilimi verilecek. Nihai karar ise son teslim tarihinden 12 hafta sonra açıklanacak.

Ayrıntılı bilgi için bakınız.

Kaynak: STGM

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend