Ashoka Türkiye’de Stajyerlik Fırsatı

ashoka_stajyer.png
Ashoka Türkiye sosyal değişim alanındaki heyecan verici programlarında çalışacak stajyerler arıyor. Şişhane, İstanbul’daki ofiste görev alacak stajyerin en az üç ay boyunca haftada en az iki gün çalışması bekleniyor.

Ulaşım ve yemek masrafları karşılanacak olan stajyerlere bir miktar ücret de ödenecektir. İlgilenenlerin İngilizce ön yazı ile CV’lerini 5 Mart 2018’e kadar turkiye@ashoka.org adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvurunuzda çalışmaya uygun olduğunu zaman aralığı ve ayları belirtmeyi unutmayın.

Detaylı bilgi ve İngilizce ilan için tıklayın.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend