ALİKEV Bu Sene Runatolia’da Genç Sanatçılar için Koşuyor

alikev-runatolia.jpg

ALİKEV Runatolia Maratonu’na çağrıda bulunuyor:

4 Mart 2018 tarihinde Antalya’da gerçekleşecek Runatolia Maratonu’nda ALİKEV olarak yaratıcı gençlerimizi desteklemek adına Genç Sanatçı Fonu için koşacağız. Hep birlikte bu kez de fikirlere güç verelim! diyoruz.

Genç Sanatçı Fonu projesi, maddi zorluk yaşayan genç sanatçıların hayallerine ulaşmalarını sağlamak için yaratılmıştır. Bu proje ile sanata gönül veren gençlerin fikirlerini sanat eserine dönüştürmeleri amaçlanıyor. Sanatçılar, “Barış” temasında sanat dalı sınırı olmaksızın yaratıcılıklarını konuşturabilecek. Hiçbir düş yarım kalmasın…

Bir genç sanatçının yıllık desteklenme tutarı 5.000 TL’dir.

Genç sanatçıların fikirleri gönüllü koşucuların adımları sayesinde sanata dönüşecek. Attığımız her adım, topladığımız her bağış ile gençler yaratsın, Ali İsmail’in hayalleri gerçeğe bir adım daha yaklaşsın istiyoruz.

Eğer sen de bizimle el ele, yürek yüreğe koşmak; koşun aracılığıyla bağış kampanyası düzenlemek istersen, detaylı bilgiye http://kosu.alikev.org adresinden ulaşabilirsin.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend