Karakutu’dan Cağaloğlu Hafıza Yürüyüşü

hafiza_yuruyusu_cagaloglu.png

Karakutu‘nun düzenlediği, 3 Şubat 2018 Cumartesi günü İstanbul Cağaloğlu’nda 18-25 yaş arası gençlerin katılımıyla gerçekleştirilecek olan Cağaloğlu Hafıza Yürüyüşü katılımcılarını arıyor! Eğer siz de Hafıza Yürüyüşüne* katılmak isterseniz bu formu doldurabilirsiniz.

*Hafıza Yürüyüşü, her gün önünden geçtiğimiz mekânların sessizleştirilen hikâyelerinin genç gönüllüler tarafından araştırılıp yürüyüşe katılanlarla paylaşıldığı bir etkinlikler dizisi. Açılış oturumuyla başlayan Hafıza Yürüyüşü, yönlendirici şifrelerin çözülerek mekanların bulunması ve buralarda genç gönüllülerle mekânın hikayesinin konuşulmasıyla devam ediyor ve günün deneyimlerinin paylaşılacağı bir kapanış oturumuyla son buluyor.

Hafıza Yürüyüşüyle ilgili detaylı bilgiye http://www.karakutu.org.tr/causes/hafiza-yuruyusu/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız.

Son Başvuru: 31 Ocak 2018, saat 18:00
Yürüyüş tarihi: 3 Şubat 2018 Cumartesi // 11.00 – 16.00
Daha fazla bilgi ve sorularınız için sevinc@karakutu.org.tr
Kontenjan sınırlıdır.

Kaynak: siviltoplum.la

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend