ALİKEV’den Genç Sanatçı Fonu

alikev_fon_siviltoplumla.png

Başvuru tarihleri: 4 Aralık 2017 – 28 Şubat 2018

Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), maddi  zorluk yaşayan genç sanatçıların hayallerine ulaşmalarını sağlamak için Genç Sanatçı Fonu (GSF) projesini hayata geçiyor. GSF, sanata gönül veren gençlerin fikirlerini sanat eserine dönüştürmelerini amaçlıyor. Bu proje ile genç sanatçılar, belirlenen tema üzerinde sanat dalı sınırı olmaksızın yaratıcılıklarını konuşturabilecek.

Başvuru yapabilmek için ise;  1 Ocak 1988 ve sonrasında doğmuş olmak yeterli. Tüm illerden başvuru yapılabiliyor. Desteklerin eser başına en fazla 5 bin TL olarak belirlendiği fonda; eserin üretimi için gereken ahşap, metal, tuval gibi malzemeler, küçük araç-gereçler, fotoğraf veya heykel stüdyosu ayarlanması, malzemelerin nakliyesi ile değerlendirme komitesinin uygun gördüğü diğer destekler de verilecek.

Başvurularınız için Genç Sanatçı Fonu Başvuru Formu’nu doldurmanız ve  “Genç Sanatçı Fonu” konu başlığı ile bilgi@alikev.org adresine e-posta olarak göndermeniz gerekli.

Başvuru formu ve detayları için tıklayınız.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend