Yeni Ekip Arkadaşı Arayanlar: Deneyimli Genç İş Gücü Burada!

DR-Ai-5WsAEm2z6-1.jpg

Şevket Sabancı ve ailesinin kurduğu Esas Holding’in sosyal yatırımlarını yöneten Esas Sosyal gençlerin işsizliği ele alıyor. İlk Fırsat Programı, üniversiteden yeni mezun olmuş gençlere bir yıl STK’da tam zamanlı olarak çalışarak deneyim ve eğitimlerle 21’inci yüzyıl becerileri kazandırıyor. Program, üç yıldan bu yana 60 gencin kariyerlerinde ilk adımlarını atmalarını sağladı.

 2017 İlk Fırsat program katılımcıları aralık sonu itibariyle yeni işlerine geçiş yapıyorlar. Siz de bir gence fırsat sunmak isterseniz ilk firsat’a başvurun!

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend