Kadın Adayları Destekleme Derneği, proje uzmanı arıyor

kader-1.jpg

Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER), genel yönetim kuruluna bağlı olarak İstanbul’daki genel merkez ofisinde çalışacak olan proje uzmanı arıyor: KA.DER’in ilanı şöyle:

Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER), kadınların her alanda eşit olarak temsil edilmelerini savunan bir kadın örgütüdür. Türkiye’de kadınlar, farklı sosyal alanlarda varlıklarını kanıtladıkları halde üst düzey yönetimlerde, özellikle de siyasette, eşit temsilden hala çok uzak bir konumdadırlar.  Bu eşitsizliği gidermek, tüm yurttaşların kararlara katılımını sağlamak, kadın deneyimi ve çözüm üretme yeteneğini sosyal ve siyasal alanlara kazandırmak amacıyla Mart 1997’de kurulan KA.DER, seçimle ve atamayla gelinen tüm karar organlarındaki kadın temsil oranlarını yükseltmek için çalışır. KA.DER bu hedeflere ulaşabilmek için lobi, savunu, kampanya, örgütlenme, dayanışma ve eğitim çalışmaları yürütür.

KA.DER Genel Yönetim Kurulu’na bağlı olarak İstanbul’daki Genel Merkez ofisinde çalışacak olan Proje Uzmanı’nın öncelikli çalışma alanı ve sorumlulukları aşağıdaki gibidir:

İşin Tanımı:

  • Proje yönetimi ile ilgili süreçlerde görev almak
  • Proje başvuru dosyalarının oluşturulmasına katkıda bulunmak
  • Projeye ilişkin raporlamaların proje mevzuatına ve proje takvimine uygun şekilde yapılmasına destek vermek

Adaylarda Aranan Öncelikli Nitelikler:

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden)
  • En az 2 yıl iş deneyimi olan
  • İyi derecede İngilizce bilen
  • İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın
  • İnternet ve ofis programlarını iyi kullanabilen
  • Seyahat engeli olmayan

Başvuru Süreci:

İlgilenen adayların Türkçe öz geçmişlerini ve niyet mektuplarını 1 Şubat 2018 saat 17.00’ye  kadar “Proje Uzmanı Başvuru” başlığı ile kader@ka-der.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Sadece ön elemeyi geçen adaylar ile iletişime geçilecektir.

Kaynal:gelbasla

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend