Akademik Bilişim Konferansı öncesi bilgisayar yazılımı kurslarına başvurular açıldı

indir.jpg

İnternet Teknolojileri Derneği tarafından düzenlenen Akademik Bilişim Konferansı, 20. yılında, 31 Ocak – 2 Şubat 2018 tarihlerinde Karabük Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Akademik Bilişim Konferansı öncesi kurslar, İnternet Teknolojileri Derneği ve Linux Kullanıcıları Derneği iş birliğiyle, konferanstan önceki 4 günde (27-30 Ocak 2018) düzenlenecek.

Özgür yazılımların nitelikli kullanımını sağlamak ve artırmak amacıyla; farklı alanlarda, farklı bilgi düzeylerine hitap eden paralel sınıflarda gerçekleştirilecek kurslar için kontenjan sınırlı ve katılım ücretsizdir. Kurslar hakkında gerekli bilgi ve kursların listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kurslara kayıt olmak için başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Başvuru yapmak isteyenlerin, kurslar web sitesinde yer alan Sık Sorulan Sorular sayfasını dikkatlice okumaları beklenmektedir.

Kaynak: STGM

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!