Sivil Toplum Buluşmaları #4 – Kaynak Geliştirme Sürecinde Doğru İletişim Stratejileri

eventV3-663f73f5-0adf-43a6-b097-2357d3a1a0a2.jpg

NetSquared Istanbul tarafından TAK iş birliğiyle, Raklet sponsorluğunda düzenlenen Sivil Toplum Buluşmaları serisi yeni yılda da tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlik duyurusu şöyle:

2018 yılının ilk konuğu, imza attığı çok sayıda projeyle önde gelen insani yardım kuruluşlarından biri olan Hayata Destek Derneği. Bu kez, derneğin İletişim ve Kaynak Geliştirme Yöneticisi Aslı Arslan ile iletişimin insani yardımdaki önemini ve kaynak geliştirme sürecine olan etkisini konuşuyoruz.

Herkesin katılımına açık olan etkinliğe kaydınızı, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz kayıt formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz

10 Ocak 2018 Çarşamba akşamı saat 19:00’da başlayacak olan etkinliğimizde sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

Sevgiler,

Program:

19:00 Kapı Açılışı – Networking

19:30 Hayata Destek Derneği

20:00 Soru – Cevap

20:30 Kapanış

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend