BM Women’dan mülteci ve göçmen kadınları için teklif çağrısı

mr.jpg

Birleşmiş Milletler’in toplumsal cinsiyet eşitliği için çalışan birimi BM Women mülteci ve göçmen kadınların adalet hizmetlerine nasıl erişileceği konusunda farkındalık yaratmak için bir teklif çağırısı yayımladı.Program, Batı Balkanlar’da ve Türkiye’deki en dezavantajlı kadın gruplarına odaklanarak kadınlara karşı cinsiyete dayalı ayrımcılığa ve şiddete son vermeyi amaçlıyor.

Başvuru için gerekli belgelerin eca.evawproject@unwomen.org e-posta adresine, “EVAW Turkey – CfP EVAW – Awareness-raising among refugee and migrant women ” konu başlığı ile yollanması gereklidir.

Başvuru koşullarına ilişkin detaylı bilgi ve belgelere linki tıklayarak bağlantıdan ulaşılabilirsiniz. Son başvuru tarihi 28 Aralık 2017‘dir.

 

Başvuru koşullarına ilişkin detaylı bilgi ve belgelere linki tıklayarak bağlantıdan ulaşılabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend