Karakutu Derneği’nden Beyoğlu Hafıza Yürüyüşü

Web-sitesi-s%CC%A7ablon-3.png

Karakutu Derneği 16 Aralık 2017 Cumartesi günü İstanbul Beyoğlu’nda 18-25 yaş arası gençlerin katılımıyla Beyoğlu Hafıza Yürüyüşü gerçekleştiriyor.

Hafıza Yürüyüşü, her gün önünden geçtiğimiz mekânların sessizleştirilen hikâyelerinin genç gönüllüler tarafından araştırılıp yürüyüşe katılanlarla paylaşıldığı bir etkinlikler dizisi. Açılış oturumuyla başlayan Hafıza Yürüyüşü, yönlendirici şifrelerin çözülerek mekanların bulunması ve buralarda genç gönüllülerle mekânın hikayesinin konuşulmasıyla devam ediyor ve günün deneyimlerinin paylaşılacağı bir kapanış oturumuyla son buluyor.

Beyoğlu Hafıza Yürüyüşü
Son Başvuru:
 14 Aralık 2017 – 20.00
Yürüyüş: 16 Aralık 2017 // 11.00 – 16.00
Kontenjan 12 kişiyle sınırlıdır.
Daha fazla bilgi ve soru için: sevinc@karakutu.org.tr

Katılım formu için tıklayın.

Facebook etkinlik sayfası için tıklayın.

Kaynak: siviltoplum.la

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend