İdeanest lansmanı 12 Aralık’ta!

ideanest_siviltoplumla-1-1.png

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı tarafından yeni fikirleri desteklemek amacı ile kurulan ideanest platformunun tanıtımında, TEDx başta olmak üzere pek çok yenilikçi organizasyonda yer alan Uzm. Dr. Kerem Dündar, eğlenceli ve bir o kadar da öğretici olan projeleri desteklemeleri için bağışçıları ikna etmenin nörobilimi üzerine “Bağışçının Beyni” konulu sunumu ile konuşmacı olarak yer alacak.

İdeanest, teknolojinin toplumsal fayda ile kesiştiği noktalarda değer içeren, ancak finansman sağlamakta zorlanan;

  • Teknoloji tabanlı erken aşama ürün/hizmet fikirleri,
  • Teknoloji ve inovasyon ekosistemini geliştirecek faaliyetleri, (eğitim, çalıştay, hackathon, yardım kampanyaları, vb.)
  • Teknoloji ve bilimsel konularda yapılan akademik araştırma projeleri (bitirme ödevleri, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel araştırmalar, vb.)

için bağış bazlı kitle fonlama yolu ile kaynak geliştirmeyi hedefliyor.

İdeanest lansmanı
Tarih: 12 Aralık 2017 // 15.00
Mekan: KWORKS

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend