RET International engelli çalışma arkadaşı arıyor

RET International bünyesinde görevlendirilmek üzere “ Engelli Çalışma Arkadaşı” aranıyor. Kurumun ilanı şöyle:

RET International, 2000 yılında Cenevre merkezli kurulmuş, kar amacı gütmeyen uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur. RET, Orta Doğu’dan Afganistan ve Asya’ya, Afrika’dan Latin Amerika’ya, dünyanın her yerinde, çatışma, kriz ve istikrarsızlığın hüküm sürdüğü bölgelerde çalışır. RET International’ın amacı savaş, şiddet ve doğal afet durumları nedeniyle ülkelerinden ayrılmak zorunda kalmış gençleri eğitim yoluyla korumaktır. RET aynı zamanda mülteci durumuna düşmüş, şiddet görmüş kadınları da eğitim, bütçe kazandırmaya yönelik faaliyetler ve psiko-sosyal destek verme gibi aktiviteler yoluyla korumaya yönelik faaliyetler yürütmektedir.

Temel özellik ve yetkinlikler

-En az lise mezunu, tercihen önlisans ve lisans,

– Psikoloji, Mütercim-Tercümanlık mezunu, Arapça-Türkçe konuşabilen, Güzel Sanatlar, Sosyal Hizmet Uzmanı gibi özelliklerden bir tanesine sahip olmak,

-Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi,

-Güçlü iletişim becerisine sahip,

-Sözlü ve yazılı kolay iletişim kurabilen engelli çalışma arkadaşı arıyoruz

Başvuru için tıklayın. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend