Kırmızı Kurdele İstanbul’dan Red Ribbon Party 2017!

red_ribbon_siviltoplumla.png

Geçen yıl Kırmızı Kurdele İstanbul tarafından Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen #redribbonparty, 1 Aralık’ta 5 Cocktails & More’da!

Türkiye’de sivil toplumun düzenlediği ilk Dünya HIV Günü partisi olan ve oldukça ilgi çekerek, HIV’e ilişkin negatif algının değişmesine önemli bir katkı sunan Red Ribbon Party bu yıl da Adam in Town’ın desteği ve 5 Cocktails & More’un evsahipliğinde gerçekleşiyor.

Kurum herkese “Türkiye’nin #redribbonparty ‘sine gelin; HIV ve önyargıya karşı bir kez daha birlikte dans edelim!” çağrısında bulunuyor.

Red Ribbon Party 2017!
Tarih: 1 Aralık 2017 Cuma // 22.30
Mekan: 5 Cocktails & More

Etkinliğin Facebook sayfası için tıklayın.

Kaynak: siviltoplum.la

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend