Sivil Toplum Örgütleri ve Hak Savunucuları için Etkili Video Kullanım Atölyesi

Belgesel Sinemacılar Birliği’nin AB desteği ile sürdürdüğü proje kapsamında Sivil Toplum Örgütleri ve Hak Savunucuları için Etkili Video Kullanım Atölyesi Düzenliyor. Atölye 18-24 Aralık Tarihleri Arsında İzmir’de düzenlenecek. Eğitimin yol ve konaklama giderleri BSB tarafından karşılanacak. Atölyelerin ardından katılımcıların geliştirdiği seçilecek 4 video projesinin üretilmesi için ekipman ve maddi destek sağlanacak.

Katılım ücretsiz ve herkese açıktır. Öncelik projeleriyle başvuran sivil toplum örgütlerine verilecektir. Atölyenin kontenjanı 20 kişiyle sınırlıdır. Katılımcılar, başvuranlar arasından organizasyon komitesi tarafından belirlenir.

İletişim: [email protected]
Son Başvuru Tarihi: 01.12. 2017

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend