Her Yerde Sanat Derneği / Sirkhane ekibi yeni projesi için takım arkadaşları arıyor!

Her Yerde Sanat Derneği kar amacı gütmeyen, temel olarak sosyal sirk pedagojisi çalışmaları ile tanınan sanatsal kültürel ve sosyal projeler yürüten ve çocukların yüksek yararını gözeten bir sivil toplum kuruluşudur.

AB Avrupa Sivil Koruma ve İnsani Yardım Operasyonları (ECHO) tarafından desteklenen, WHH ve KLKD ile ortak yürütülecek projemiz kapsamında Mardin, Nusaybin, Midyat ve Kızıltepe kırsal bölgelerinde yaşayan savunmasız çocuklar için sosyal sirk pedagojisi yoluyla çocuk korumu ve vaka yönetimi çalışmaları yürütülecek ve kamu hizmetlerine erişim konusunda destek sağlanacaktır.

BAŞVURUYA AÇIK İŞ POZİSYONLARI:

Takım Lideri (1 kişi)
Proje Koordinatörü (1 kişi)
Çocuk Koruma Programı Çalışanı (1 kişi)
Çocuk Koruma Programı Çalışanı(1 Kişi)
Sosyal Çalışmacı (2 Kişi)
Lojistik Personeli (1 Kişi)
Saha Çalışanı (1 Kişi)
İzleme ve Değerlendirme Çalışanı (1 Kişi)
Müzik Atölyesi Kolaylaştırıcı (1 Kişi)
Sanat Atölyesi Kolaylaştırıcı (1 Kişi)
Sirk Eğitmeni (2 Kişi)
Gezici Sirk Aracı Eğitmeni (2 Kişi)
Çevirmen (İngilizce-Türkçe-Arapça) (2 Kişi)
Finans Muhasebe ve İK Sorumlusu (1 Kişi)
Servis Şoförü (2 Kişi)
Temizlik Görevlisi (1 Kişi)

İş pozisyonları ile ilgili açıklamalar çok yakın zamanda yayınlanacaktır. hali hazırda cv gönderen kişilerin yeni açılan iş pozisyonu için tekrar başvurmaları gerekmektedir.

Başvurular elektronik ortamda CV ve destekleyici belgeleriniz ile başvurabilirsiniz. Lütfen sadece başvurularınızı apply@heryerdesanat.org adresine gönderiniz.

Son başvuru tarihi: 30 Kasım 2017

Kaynak: sivilalan

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend