Karşıyaka Sosyal Sorumluluk ve Bilim Derneği gönüllülerini arıyor!

volunteers-2729723_1920-1-660x330.jpg

Karşıyaka Sosyal Sorumluluk ve Bilim Derneği, proje yöneticisi olarak yetiştirilmek üzere part time/ home ofis  gönüllü arıyor. Derneğin ilanı şöyle:

Derneğin amacı öncelikle KARŞIYAKA – İZMİR – EGE Bölgesini geliştirmek, bölgedeki bilim insanları ile toplum arasındaki diyaloğu, birlik ve beraberliği, bölgenin tanıtılmasını, güzelleştirilmesini, kalkınmasını ve sosyal sorumluluk projeleri organize edilmesini sağlamaktır. Karşıyaka’da ihtiyaç olan hak temelli derneklerin kurulmasını organize etmek ve Kalkınma Ajansı, Bakanlıklar, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, diğer devletler ve vakıfların; eğitim, sağlık, ar-ge ve yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda oluşturdukları programlara çeşitli projeler hazırlamak, uygulamak ve oluşturulan projelere paydaş  olmak amacındadır.

Dernekçe Sürdürülecek Çalışma Konuları ve Biçimleri

1-Faaliyetlerin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesi için araştırmalar yapmak,

2-Kurs, seminer, konferans ve panel gibi eğitim çalışmaları düzenlemek,

3-Amacın gerçekleştirilmesi için gerekli olan her türlü bilgi, belge, doküman ve yayınları temin etmek, dokümantasyon merkezi oluşturmak,

Aranan şartlar, İzmir’de ikamet eden, araştırmacı ruha sahip, dikkatli, meraklı ve istikrarlı olmak.

İletişim: [email protected] ,  [email protected]

Son başvuru tarihi: 20 kasım 2017 

Kaynak: sivilalan

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.



Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!



Send this to a friend