“Kamuoyunu Bilgilendirmede Yeni Medyanın Rolü” paneli

Web-sitesi-şablon-9.png

Türkiye’nin ilk ve tek “iddia kontrolü” çalışması Doğruluk Payı’nın, gelenekselleşen kamuoyunu bilgilendirme temalı panellerinin üçüncüsü Nevşin Mengü‘nün moderatörlüğünde 7 Kasım Salı Günü Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

Doğruluk Payı editörü Bengi Ruken Cengiz, Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi İsmail Hakkı Polat, Teyit org kurucusu Mehmet Atakan Foça ve Yalansavar Editörü Tevfik Uyar’ın panelist olacağı etkinlikte “Kamuoyu ‘doğru bilgiyi’ nereden alıyor?” , “Medyaya ne kadar güveniyoruz?” , “Doğruluk Payı, teyit org, Yalansavar gibi yeni medya oluşumları Türkiye’de hangi boşluğu dolduruyor?” gibi soruların cevapları aranacak. Panelden önce Doğruluk Payı’nın 2017 yılına dair çalışmalarının bir özetinin paylaşılacağı raporun sunumu da gerçekleşecek.

Kadir Has Üniversitesi dışından panele gelecek izleyicilerin kampüse sorunsuz olarak girebilmeleri için kayıt yaptırmaları zorunludur. Üniversite içinden etkinliği izlemek isteyenlerin salonun dışında kalmamaları için kayıt yaptırmaları tavsiye edilir. Kayıt işlemi tamamen ücretsizdir.

Kayıt için tıklayınız

Kaynak: Sivilalan

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend