İMECE Girişimcilik Kampları başvurularınızı bekliyor

Türkye’nn 14 farklı şehrinde yaşayan Türk ve mültecilerin sosyo-ekonomik durumlarının iyileştirilmesi için çok-yönlü olarak başlatılmış geçim kaynakları programı İMECE kapsamında gerçekleşecek olan ve 48 saat sürecek “Girişimcilik Kampları”, katılımcıların iş fikriyle ilgili doğrulama faaliyetleriyle birlikte bir iş planı oluşturmaları, finansal planlama ve fizibilite çalışmalarını tamamlamaları ve kaynak ihtiyaçlarını belirleyerek “İMECE Girişimci Hibe Desteği” başvurusu hazırlamalarını hedeflemektedir. Program sonunda başarılı olan girişimciler “İMECE Girişim Hızlandırma Programı”na dahil olacaktır.

İMECE Girişimcilik Kampları, dikey eğitimler, mentorluk seansları ve göçmen/mülteci girişimcilerin ilham verici konuşmaları gibi etkinlikler aracılığıyla katılımcıların girişimcilik becerilerinin geliştirilmesine odaklanacaktır. Bu eğitici adım, temel olarak iş fikirlerinin müşteri, ürün, takım ve pazar doğrulamasının yapılmasını hedeflemektedir. Her kampın sonunda jüri sunumları gerçekleşecek ve başarılı bulunan projeler girişimcilik hızlandırma programı ile ödüllendirileceklerdir.

Detaylı bilgi ve başvuru için ilgili bağlantılara tıklayınız.

Konya Girişimcilik Kampı  19.10.2017 – 21.10.2017

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend