teyit.org tam zamanlı proje asistanı arıyor!

Medyada-Nefret-Söylemi-İzleme-Raporu-Ocak-Nisan-2017-pdf.jpg

teyit.org tam zamanlı proje asistanı arıyor. teyit.org’un ilanı şöyle:

teyit.org’un proje hattının oluşturulmasına, projelerin stratejilerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesine destek olacak, projeleri temsil edecek, ekibin takvimini yönetecek, idari işlerin takibini yapacak, destekçilerle ilişkilerin koordinasyonunda rol alacak, öğrenmeye ve öğretmeye açık, alanında en az iki yıl deneyimli, iyi İngilizce bilen, teyit.org’un misyonuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden tam zamanlı proje asistanı arıyoruz.

Neden teyit.org’la çalışmak istediğinizi anlatan bir mektup ile CV’nizi 31 Ekim 2017 tarihine kadar info@teyit.org adresine PA101 koduyla gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi: https://teyit.org/kariyer/

 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend