Filantropi Profesyonelleri Konuşuyor Toplantı Serisi devam ediyor

filatropi_profesyonelleri_konusuyor_siviltoplumla.png

TÜSEV‘in düzenlediği “Filantropi Profesyonelleri Konuşuyor” toplantı serisinin ikincisinde konu Filantropi ve Kültür Sanat İlişkisi – Birlikte Alanlar Yaratmakolacak.  Bu etkinlik TÜSEV ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı iş birliği ile gerçekleşecek.  IKSV Genel Müdürü Görgün Taner, SAHA Derneği Direktörü Merve Çağlar ve Vehbi Koç Vakfı Genel Müdürü Erdal Yıldırım TÜSEV Genel Sekreteri Başak Ersen’in moderatörlüğünde filantropi ve bağışçılığın kültür-sanat alanıyla ilişkisini farklı filantropik modeller üzerinden değerlendirecek.

Etkinlik, filantropi ve kültür-sanat alanlarına ilgi duyan, bu alanlardaki bilgi ve deneyimlerini paylaşmak isteyen tüm katılımcılara açık olarak düzenlenecek. Detayları aşağıdaki davetiyeden görebilirsiniz.

Tarih: 31 Ekim 2017 – 16.00 – 18.00
Mekan: TÜSEV, Bankalar Caddesi, Minerva Han, Karaköy
Son kayıt tarihi: 25 Ekim 2017

Kaynak: siviltoplum.la

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend