Mülteciler Derneği Sanat Atölyesi gönüllülerini arıyor

Mülteciler ve Sığınmacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, her perşembe çocuklarla düzenlediği sanat atölyesi için gönüllülerini arıyor. Derneğin duyurusu şöyle:

Mülteciler ve Sığınmacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 2014 yılında ülkesinden ayrılmış ve uluslararası koruma ihtiyacı olan insanların sorunlarına çözüm aramak amacıyla kurulmuştur. Farklı milletlerden oluşan çalışanlarıyla ihtiyaç sahibi mültecilere destek vermektedir.

Çocuk ve yetişkin grupları ile gerçekleştirdiği etkinlikler ile de Sultanbeyli’deki yerel halk ile mülteciler arasındaki sosyal uyumu desteklemektedir.

Çocuklar ile her hafta perşembe günü saat 15:00-17:00 arasında sürdürülen Sanat Atölyesi’nde gönüllü olarak yer almak için buradan başvuru yapabilirsin.

*Başvurunun kabul edilebilmesi için düzenli katılım sağlayacağını beyan etmeli ve kısa süreli dernek oryantasyon eğitimine dahil olmalısın.

Eğer sen de bir şeyler yapmak istersen bu alan senin!

Sanat Atölyesi Gönüllü Başvuru Formu

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend