Tarlabaşı Toplum Merkezi Gönüllülerini Arıyor

gonulluluk.jpg

Tarlabaşı Toplum Merkezi (TTM), 2006’dan bugüne dek alanda sürdürdüğü eğitsel/psikolojik/sosyal destek çalışmaları için gönüllülerini arıyor. TTM, insanları zamanlarının el verdiği, ilgi alanlarının yönlendirdiği ölçüde ekip içinde gönüllü çalışmalar yürütmeye çağırıyor.

TTM’nin çağrısı şu şekilde: “Her gönüllü için planlanan çalışma programı bireyseldir, senin uygun zamanlarına ve ilgi alanlarına göre belirlenir. Tabii ki gönüllü olmak o kadar da kolay değil; planlanan programı düzenli olarak sürdürmek önemli.

Neler mi yapabilirsin?: Çocuk Çalışmaları, Gençlik Çalışmaları, Yetişkin Çalışmaları, Görsel, İşitsel, Beden Odaklı Sanat Atölyelerinde Asistanlık, Akademik Araştırma, Yayın ve Arşiv Taraması, Medya, Basın, Görünürlük Çalışmaları, Bireysel Hukuk Danışmanlığı, Kampanya/Lobicilik/Savunuculuk, Sponsor ve Fon Bulma, Çeviri Desteği, Grafik Tasarım Desteği, Kütüphane Çalışmaları

Ya da Kendi Yaratıcı Atölyeni Oluşturabilirsin!”

Detaylı bilgi için tıklayın.

Kaynak:  siviltoplum.la

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend