Mülteci Alanında Çalışan STK’lar İçin Dijital İhtiyaçlar Anketi

Web-sitesi-şablon-7.png

Bu anket, Türkiye’de mülteci alanında çalışan sivil toplum kuruluşlarının (STK) teknolojik kapasitelerini ve ihtiyaçlarını tespit etmek için, Microsoft tarafından desteklenen TechSoup Mülteci Projesi kapsamında oluşturulmuştur. Anketin sonuçları Techsoup Türkiye’nin sunduğu hizmetlerin geliştirilmesi için kullanılacak olup, üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Techsoup, 65’ten fazla ülkede STK’lara yönelik bir yazılım bağış programıdır. Techsoup Global’in Türkiye partneri olan STGM, STK’lara yönelik dijital güçlendirme desteklerini Techsoup Türkiye Yazılım Bağış Programı ile sürdürmektedir. Techsoup Türkiye’yle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz anketin sonunda iletişim bilgilerinizi girebilir veya techsoupturkiye adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend