Gençlik Örgütleri Forumu Genç Aktivistlerini Arıyor

indir.png

Türkiye’de gençlik politikasının hak temelli bir yaklaşımla ele alınması konusunda çalışan Gençlik Örgütleri Forumu, gençlik örgütlerinin birlikte hareket ettiği ortak bir platformdur. Bünyesinde 70 gençlik örgütünü (kuruluşlar, dernekler, kulüpler, meclisler, merkezler, gruplar ve bir vakıf) barındıran GoFOR, Türkiye’deki gençlik çalışmalarının ve politikalarının geliştirilmesinde kilit bir role sahip olmayı amaçlamaktadır.

Belarus Ulusal Gençlik Konseyi “RADA” ve Gençlik Örgütleri Forumu “GOFor”un düzenlediği eğitim kursu 11-18 Kasım 2017 tarihleri arasında Minsk, Belarus’da gerçekleşecektir. Gençlik haklarının savunulması ve gençlerin katılımlarının arttırılmasına yönelik düzenlenlenecek bu eğitim kursuna  Belarus ve Türkiye’den katılacak 5’er aktivist aranmaktadır, toplamda 10 katılımcı olacaktır. Seçilen katılımcıların eğitimden sonra Türkiye’de eğitimin amaçları doğrultusunda bir kampanya düzenlemeleri beklenmektedir.

Seçilen katılımcıların seyahat, sigorta, konaklama ve yemek masrafları proje bütçesinden karşılanacaktır.

Başvurmak isteyen adaylar başvuru formunu doldurmalı ve temsil ettikleri gençlik kuruluşundan bir destek mektubu edinmelidirler. Bu mektup, formda belirtilen iletişim adreslerine başvurunun akabinde gönderilmelidir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru formu için lütfen tıklayınız

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend