HAFEV Sedefteki İnciler Burs Programı Başvuruları Başladı!

21463002_2024831834405692_1978153018781112065_n.png
E-Bursum.com, burs arayan öğrencilerle burs veren kişi, kurum ve kuruluşları bir araya getiren ve burs başvuru sürecindeki öğrencilere yardımcı olmayı amaçlayan bir sosyal girişimdir.

Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı 2016 yılında kurulmuş olup çalışmalarının özünde eğitimde cinsiyet ayrımcılığına karşı toplumu bilinçlendirmek ve kız öğrencileri özellikle mühendislik alanında yüreklendirmek yatmaktadır. Bunun için Sedefteki İnciler Burs Programını hayata geçirmiştir.

Burs programına Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik – Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinde okuyan ve vakfın belli burs koşullarını sağlayan kadın öğrenciler başvurabilir. Program kapsamında burs haricinde farklı desteklerde sağlanacaktır.

Sedefteki İnciler burs programına başvurmak isteyenler 30 Eylül tarihine kadar https://e-bursum.com/ adresinden başvuru yapabilirler.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend