E-Bursum Sosyal Medya Stajyerini Arıyor!

21430298_2023703047851904_5104897550492660306_n-1-1.png
E-Bursum.com, burs arayan öğrencilerle burs veren kişi, kurum ve kuruluşları bir araya getiren ve burs başvuru sürecindeki öğrencilere yardımcı olmayı amaçlayan bir sosyal girişimdir.

25 Eylül’e kadar stajyer adaylarının, info@e-bursum.com’a STAJ BAŞVURU konusu ile özgeçmişlerini ve neden staj yapmak istediklerini anlatan küçük bir yazı ile maillerini bekliyoruz.

Staj Detayları:

E-Bursum ekibi olarak en öncelikli amacımız #herkesiçinulaşılabilirburs sistemi yaratmak. Daha çok öğrenciye ulaşabilmemiz için senin de desteğine ihtiyacımız var. Dijital pazarlama ve sosyal medya becerilerini sosyal etkisi olan bir iş için kullanmak istiyorsan tam aradığımız kişisin!

– Uzun dönemli bizimle çalışabilmek için 3. veya 4. sınıf öğrencisi,
– Start-up atmosferinde eğlenceli bir takımla staj yapsam ne güzel olur diyen,
– Yaratıcı tarafı güçlü olan,
– Kendi kendine iş geliştirme becerileri yüksek,
– Dinamikliğiyle takıma enerji katacak, öğrenme isteğine bizi hayran bıraktıracak,
– Haftada en az 2 gün ofisimize gelebilecek,

Sosyal medya hesaplarımızı yöneterek daha fazla insana ulaşmamızı sağlamak, İçerik ve Blog Yönetimi konusunda bize yardımcı olacak, SEO hakkında az/çok bilgisi olan bir takım arkadaşı arıyoruz. Yerin hazır!

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!