Kadına Şiddete Karşı Müslümanlar İnisiyatifi, tüm kadınları dayanışma etkinliğine davet ediyor

20953240_10212230629653291_5598686177506279278_n.jpg

Kadına Şiddete Karşı Müslümanlar İnisiyatifi (KŞKMİ), tüm kadınları dayanışma etkinliğine davet ediyor. KŞKMİ’nin duyurusu şöyle:

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz çalışmaları sizlere anlatmak, emeğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.  Kadına Şiddete Karşı Müslümanlar olarak büyüttüğümüz mücadeleye daha enerjik ve daha güçlü devam edebilmek için hazırladığımız dayanışma etkinliğine tüm kadınları davet ediyoruz.

KŞKMİ serüvenini özetleyen kısa film gösterimimiz, el emeğimiz yemeklerle kuracağımız kermesimiz ve müzik dinletisine hepinizi bekliyoruz!

Tarih: 26 Ağustos Cumartesi
Saat: 16:00
Yer: MEDAK – MEDİKAL ARAMA KURTARMA DERNEĞİ
Eğitim Mh. Eylül Sk. Bektaş Plaza No: 9 Kat: 4 Hasanpaşa-Kadıköy/İstanbul

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend