Geleceğin Eğitmenleri İzmir Maker Faire Fuarında

gelecegin-egitmenleri.999.png

Habitat Cisco Networking Academy Bilişim Teknolojisinin Temelleri v5.0 Eğitmen Eğitimine katılarak geleceğin eğitmenleri arasında yer almak ister misiniz?

5 Gün sürecek online eğitim sonrasında İzmir Maker Faire Fuarında gerçekleşecek 3 saatlik laboratuvar eğitimi ve sonrasında gerçekleşecek sınavı başarı ile tamamla geleceğin eğitmenleri arasında yerini al. Eğitmen statünü korumak için 3 ay içinde ilk eğitimini vermen ve bir yıl boyunca arkadaş grubun veya 40 farklı kişiyi eğitmen yeterli. Unutma aldığın eğitim geleceğine yön verir.

  • Eğitim 15 Kişilik 2 Grupla Sınırlıdır.
  • Eğitime katılım şartı, belirtilen tarihlerde laboratuvar eğitimine ve final sınavına katılabilecek olman.

Unutma bu eğitime başvurabilmek için 22/08/2017  tarihindeki laboratuvar dersine ve sonrasındaki sınava 23/08/2017  katılmak gerekmekte.

Bilgi için: [email protected]

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend